Szukaj na stronie

Ranking najlepszych przepisów w sierpniu

Zestawienie najpopularniejszych przepisów w sierpniu.


Witajcie. Dziś mam dla Was ranking najlepszych przepisów na mojej stronie w sierpniu. Ogólnie tamten miesiąc obfitował w przeróżne desery i ciasta, co myślę bardzo Wam się spodobało. Przepisów na ciasta opublikowałam 5, na desery 6, obiad 2 i artykuł o pieczeniu serników. Bardzo zadowalający efekt moim zdaniem.
To już u mnie tradycja, że najchętniej czytanymi przepisami przez Was okazały się desery i ciasta. Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś rodzynek w formie obiadu, bo przecież nie może być cały czas na słodko.😏W poprzednim miesiącu hitem zostało CIASTO NA ŚMIETANIE Z OWOCAMI, do którego gorąco zachęcam, póki mamy jeszcze resztki świeżych owoców.

Dodatkowo jak pewnie zauważyliście, strona dostała certyfikat bezpieczeństwa i "zieloną kłódkę", dzięki czemu Wasze dane są bezpieczne. Zachęcam również do subskrybowania mojej strony. Wystarczy, że podacie swój @ na dole strony i będą Wam przychodzić powiadomienia o nowych wpisach (bez spamu). A teraz przejdźmy do podsumowania.

TOP 10 SIERPNIA

2 komentarze:

Miło mi gościć Ciebie na mojej stronie. Mam nadzieję, że przepis lub artykuł Ci się spodobał i jeszcze do mnie wrócisz :)

Copyright © ZDROWO I AKTYWNIE , Blogger